Moją sprawą zajął się pan Rafał. Bardzo szybko umówił mi spotkanie w banku i złożyłem wniosek. Pomógł przy negocjacjach oprocentowania i podwyższeniu kwoty kredytu. Polecam!.

Michał z Katowic

Znalazłem firmę w internecie. po wypełnianiu zgłoszenia zajęła się mną p. Marlena. Poprowadziła mnie od samego początku. Załatwiła kredyt na bardzo dobrych warunkach. Pani Marleno jeszcze raz dziękuję.

Andrzej z Ząbek

Polecam, Pan Daniel bardzo sprawnie załatwił mi kredyt.

Mariola z Warszawy

Znalazłam ogłoszenie w internecie, zgłosiłam się, uzyskałam kredyt… Nie spodziewałam się zze można to zrobić tak szybko mając słabą sytuację kredytową. Polecam P. Daniela i wszystkiego dobrego

Sylwia z Kozienic

Bardzo dziękuję Kancelarii Finansowej za poświęcony czas i pomoc. Szczególnie panu Danielowi który zajmował się moją sprawą. Wszystko wyjaśnił, nakreślił plan działania i załatwił mi kredyt w sytuacji kiedy już wszyscy rozkładali ręce. Z całego serca polecam.

Magda z Grójca

Bardzo profesjonalne podejście, rzeczowa rozmowa i kilka pomysłów jak wyjść z trudności. Polecam firmę i p. Rafała

Michał z Zielonki

Kiedy już myślałam że skończy się to komornikiem trafiłam na Panią Kamilę.
Bardzo polecam jej usługi. Bardzo kompetentna, zawsze wysłuchała mnie do samego końca i co
najważniejsze uzyskała dla mnie kredyt konsolidacyjny na spłatę chwilówek. Jeszcze raz dziękuję p. Kamilo za wszystko.

Wiesława z Lublina

Bardzo dziękuję p. Andrzejowi i p. Rafałowi za poświęcony czas i załatwienie kredytu dla mojej firmy. Szybkość działania, profesjonalizm i dobry kontakt. Polecam całą firmę jako
profesjonalistów w każdym calu.

Michał z Sosnowca

Na firmę Tadam Kancelaria Finansowa trafiłam w internecie. Zgłosiłam się do nich nie mając już nadziei na rozwiązanie moich problemów… Moją sprawą zajęła się Pani Kamila. Pomimo tego że już kilku pośredników próbowało mi pomóc ale niestety nic z tego nie wynikło, Pani Kamila w ciągu tygodnia załatwiła mi kredyt. Tak więc proszę się nie załamywać i dzwonić do pani Kamili. Polecam serdecznie.

Anna z Krakowa

Polecam pana Daniela. Szybko, sprawnie i rzeczowo.

Andrzej z Siemianowic

Polecam pana Daniela. Wyciągnął mnie z kłopotów z chwilówkami. Jeszcze raz bardzo dziękuje

Mirosław z Torunia

Zostaw swoją opinię